Sutera Harbour Marina Bungalow Lot
Kota Kinabalu, Sabah
RM 6,343,800
16,350
kps
RM 388.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow Lot Available at Sutera Harbour Marina for Purchase
Sutera Harbour Resort, Kota Kinabalu
Land Size: 16,350 sqft
Private Water Berth
99 Years Town Leasehold
Asking Price: RM6,343,800
(RM388 psf)
Reach out to us now to schedule a private viewing!
Celine Teah 0*****
REN14439
The Roof Realty Sabah Sdn Bhd
www.h*****
Sutera Harbour Resort, Kota Kinabalu
Land Size: 16,350 sqft
Private Water Berth
99 Years Town Leasehold
Asking Price: RM6,343,800
(RM388 psf)
Reach out to us now to schedule a private viewing!
Celine Teah 0*****
REN14439
The Roof Realty Sabah Sdn Bhd
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kinabalu, Sabah dijual pada harga RM 6,343,800.
Tidak.
Kota Kinabalu, Sabah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 26,603 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Kinabalu
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Kediaman Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi