Taman Alam Megah
Taman Alam Megah, Shah Alam, Selangor
RM 750,000
Boleh dirunding5
BT
3
BM
2,490
kps (tanah)
RM 301.20
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold Double Storey Corner Terrace House Taman Alam Megah Shah Alam
Freehold Double Storey Corner Terrace House Seksyen 27 Taman Alam Megah Shah Alam For Sale
Perfect Location / Convenient Living / Facing Open Field (More Parking Space)
Actual Unit Pictures! Call For Best Deal!
Details:
- Freehold
- Land Area 2490sf
- Built Up 2200sf
- 5 Rooms & 3 Baths
- Renovated Partly Furnished
- Close To Retail Shops
- Easy Access & Close To Amenities
Selling RM750k (nego)
MUST VIEW!
Call for best deal!
kindly contact Bernard Tay 0*****
Owners are welcome to list!
Actual Unit Pictures! Call For Best Deal!
Details:
- Freehold
- Land Area 2490sf
- Built Up 2200sf
- 5 Rooms & 3 Baths
- Renovated Partly Furnished
- Close To Retail Shops
- Easy Access & Close To Amenities
Selling RM750k (nego)
MUST VIEW!
Call for best deal!
kindly contact Bernard Tay 0*****
Owners are welcome to list!
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Alam Megah, Shah Alam dijual pada harga RM 750,000.
Tidak.
Taman Alam Megah, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,145 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Alam Megah
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat