Taman Alma Jaya Villa
Jalan Alma Jaya 2, Alma, Bukit Mertajam, Penang
RM 1,599,000
Lihat ke Tawaran5
BT
5
BM
4,200
kps (tanah)
RM 381
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Alma Bukit Mertajam 2 Storey Bungalow For Sale
For Sale
Alma Jaya Villa Bungalow
Bedrooms: 5
Bathrooms: 5
Land Area: 4200sf
Buildup: 3600sf
Gated & Guarded Community
Quiet Neighbourhood
Only 30 units in the community
Corner Unit
Partially Furnished
Covered Balcony
24-hour Security
Location
2mins to Aeon Alma/ Lotus
Surrounded by Hawker Centre/ Restaurants/ Mart..
15mins to Icon City
20 mins to Penang Bridge
Contact Us Now For Viewing
Alma Jaya Villa Bungalow
Bedrooms: 5
Bathrooms: 5
Land Area: 4200sf
Buildup: 3600sf
Gated & Guarded Community
Quiet Neighbourhood
Only 30 units in the community
Corner Unit
Partially Furnished
Covered Balcony
24-hour Security
Location
2mins to Aeon Alma/ Lotus
Surrounded by Hawker Centre/ Restaurants/ Mart..
15mins to Icon City
20 mins to Penang Bridge
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Alma, Bukit Mertajam dijual pada harga RM 1,599,000.
Tidak.
Jalan Alma Jaya 2, Alma, Bukit Mertajam, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,705 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Alma
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Sekolah Terdekat