Taman Berjaya Alor Setar - Double Storey Terrace
Alor Setar, Kedah
RM 535,000
4
BT
3
BM
1,600
kps (tanah)
RM 334.38
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale:4 Bedroom 2-Storey Terrace House in Kedah, Alor Setar
FOR SALE
Double Storey Terrace
Taman Berjaya, Alor Setar
~ Freehold
~ Land size : 1600 sqft
~ Built Up Size : 20x48 sqft
~ 4 bedrooms
~ 3 bathrooms
Car park 32ft
Selling RM 535k
If you Interesting for this unit can WhatsApp's or contact me
Jeff Yeoh -*****
TECH REALTORS PROPERTIES
REN 75417
WELCOME OWNER LISTING
BUY | SALE | RENT
HOUSE | SHOPLOT | WAREHOUSE | LAND
Double Storey Terrace
Taman Berjaya, Alor Setar
~ Freehold
~ Land size : 1600 sqft
~ Built Up Size : 20x48 sqft
~ 4 bedrooms
~ 3 bathrooms
Car park 32ft
Selling RM 535k
Jeff Yeoh -*****
TECH REALTORS PROPERTIES
REN 75417
WELCOME OWNER LISTING
BUY | SALE | RENT
HOUSE | SHOPLOT | WAREHOUSE | LAND
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Alor Setar, Kedah dijual pada harga RM 535,000.
Tidak.
Alor Setar, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,243 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Alor Setar
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi