Taman Bukit Flora 2

Taman Bukit Flora 2, Batu Pahat, Johor

RM 650,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,760

kps (tanah)

auto-size-o

RM 369.32

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501333501
ruler-o
1,760 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

For Sale: 4 Bedroom 2-Storey Terrace House Taman Bukit Flora 2

- 4 spacious bedrooms and 3 modern bathrooms
- 1760 sqft of comfortable living space
- Close to reputable schools like SRJK and SMK
- A variety of supermarkets within a 5-minute drive
- Nearby town area
- Quiet and family-friendly neighborhood with parks and recreational areas
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Flora 2, Batu Pahat dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
Taman Bukit Flora 2, Batu Pahat, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi