Taman Bukit Kayangan
Taman Bukit Kayangan, Kechor, Perlis
RM 375,000
Lihat ke Tawaran3+1
BT
2
BM
2,701
kps (tanah)
RM 138.84
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Rumah Semi-D Berdekatan Stadium Kangar
RUMAH SEMI-D BERDEKATAN STADIUM KANGAR UNTUK DIJUAL
TAMAN BUKIT KAYANGAN, PERLIS
HARGA JUALAN : RM375,000
MV : RM380, 000
𝗦𝗣𝗘𝗦𝗜𝗙𝗜𝗞𝗔𝗦𝗜 :-
- Semi-D Setingkat
- Freehold
- Rezab Melayu
- Keluasan : 2701 sqft
- Bilik Tidur : 3
- Bilik Air : 2
- Parking : 2
- Stor : 1
𝗞𝗘𝗠𝗨𝗗𝗔𝗛𝗔𝗡 :
- Masjid : 800M
- SK Behor Empiang : 800M
- Hospital Tuanku Fauziah : 2.5KM
- Pekan Kangar : 3KM
- Balai Polis : 4.5KM
JENIS PEMBAYARAN YANG DITERIMA
Cash / Loan Bank / LPPSA
Untuk Maklumat Lanjut, Sila Hubungi Saya :
Danial Zaki
Qhomes Realty
0*****
TAMAN BUKIT KAYANGAN, PERLIS
HARGA JUALAN : RM375,000
MV : RM380, 000
𝗦𝗣𝗘𝗦𝗜𝗙𝗜𝗞𝗔𝗦𝗜 :-
- Semi-D Setingkat
- Freehold
- Rezab Melayu
- Keluasan : 2701 sqft
- Bilik Tidur : 3
- Bilik Air : 2
- Parking : 2
- Stor : 1
𝗞𝗘𝗠𝗨𝗗𝗔𝗛𝗔𝗡 :
- Masjid : 800M
- SK Behor Empiang : 800M
- Hospital Tuanku Fauziah : 2.5KM
- Pekan Kangar : 3KM
- Balai Polis : 4.5KM
JENIS PEMBAYARAN YANG DITERIMA
Cash / Loan Bank / LPPSA
Untuk Maklumat Lanjut, Sila Hubungi Saya :
Danial Zaki
Qhomes Realty
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Kayangan, Kechor dijual pada harga RM 375,000.
Tidak.
Taman Bukit Kayangan, Kechor, Perlis.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,572 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Bukit Kayangan
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut