Taman Bukit Maluri 2sty, Fully Reno, Corner unit, Move In Condition

Taman Bukit Maluri, Kepong, Kuala Lumpur, Taman Bukit Maluri, Kepong, Kuala Lumpur

RM 2,188,000

BT

5+2

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,853

kps (tanah)

auto-size-o

RM 567.87

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501390941
ruler-o
3,853 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Fully Renovated, Well Maintain, Welcome Viewing

Call/WhatsApp ALISON CHIU
012_766_3601

Taman Bukit Maluri Double Storey Corner Unit For Sale :
3853sf
Freehold
5+2 rooms , 3 bathrooms
Kitchen extended
Fully renovated
11 Aircon

Selling Price : RM 2.188mil

Owner Welcome To List Your Properties
ALISON CHIU
012_766_3601
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Maluri, Kepong dijual pada harga RM 2,188,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Bukit Maluri, Kepong, Kuala Lumpur, Taman Bukit Maluri, Kepong, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,175 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi