Taman Bukit Mewah
Taman Bukit Mewah, Kajang, Selangor
RM 570,000
3
BT
2
BM
2,970
kps (tanah)
RM 191.92
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Single Storey Terrace House at Taman Bukit Mewah
CORNER LOT SINGLE STOREY IN TAMAN BUKIT MEWAH, KAJANG
#nocoa #coa_Salimi Ayob ERA #concierge
=============================
→ ASKING PRICE: RM570,000(NEGOTIABLE)
PROPERTY DETAILS:
• Corner Lot Single Storey Terrace
• Freehold
• 3 Bedrooms
• 2 Bathrooms
• Non Bumi Lot
• Built-up: 900 sqft
• Land Area: 275.913 sq m (approximately 2,970 sqft) as per grant
LOCATION & ACCESS:
• Taman Bukit Mewah, Kajang
• Close to schools, surau & eateries
• Easy access to Kajang, Semenyih & Bangi
• Near LEKAS & SILK Highway
=============================
→ ASKING PRICE: RM570,000(NEGOTIABLE)
For inquiries, please reach out to:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Salimi Ayob ERA
#nocoa #coa_Salimi Ayob ERA #concierge
=============================
→ ASKING PRICE: RM570,000(NEGOTIABLE)
PROPERTY DETAILS:
• Corner Lot Single Storey Terrace
• Freehold
• 3 Bedrooms
• 2 Bathrooms
• Non Bumi Lot
• Built-up: 900 sqft
LOCATION & ACCESS:
• Taman Bukit Mewah, Kajang
• Close to schools, surau & eateries
• Easy access to Kajang, Semenyih & Bangi
• Near LEKAS & SILK Highway
=============================
→ ASKING PRICE: RM570,000(NEGOTIABLE)
For inquiries, please reach out to:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Salimi Ayob ERA
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Mewah, Kajang dijual pada harga RM 570,000.