Taman Bukit Pantai

Lorong Bukit Pantai, Taman Bukit Pantai, Bangsar, Kuala Lumpur

RM 8,500,000

Boleh dirunding

BT

4+1

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

10,890

kps (tanah)

auto-size-o

RM 781

PSF (tanah)

LRT

1.2 km (15 mins) from Bank Rakyat-Bangsar

calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501323563
ruler-o
4,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Unique Single Storey Bungalow on level land @ Bukit Pantai, Bangsar

This unique single storey bungalow is among the few remaining properties of its type in the established Bukit Pantai, Bangsar. Featuring an expansive garden, lofty ceilings, and positioned on a serene cul de sac that is secured during the night.
-BU 4,000 sq ft
-LA 10,890 sq ft
-4 + 1 Rooms/4 Bath
-6 carparks
-full level land
-partially secured at night
-facing SW

RM 8.5M (neg)

Joshua S
Tech Real SJ
01seven - six one 333 five seven

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Pantai, Bangsar dijual pada harga RM 8,500,000.
Tidak.
Lorong Bukit Pantai, Taman Bukit Pantai, Bangsar, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 35,645 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi