Taman Bukit Serdang
Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor
RM 1,111,000
Boleh dirunding5+1
BT
3
BM
3,000
kps (tanah)
RM 370.33
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2.5 Storey Semi-D Corner House, BS5 Bukit Serdang, Seri Kembangan
2.5 Storey Semi-D Corner House, BS5 Taman Bukit Serdang Available For Sale
===============================
Property Details:
- 5 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Land Size: 40x80
- Built-up: Approx. 3000 sq.ft
- Fully extended 10ft at the back
- Extended kitchen & bathrooms
- End Lot with enhanced privacy & airflow
- Well maintained condition
=================
Price : RM 1,111,000
=================
Interested? Contact Me Now!
SKY WONG (REN 16577)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: +6*****
Owners are welcome to appoint me as your trusted agent to help you market your property.
===============================
Property Details:
- 5 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Land Size: 40x80
- Built-up: Approx. 3000 sq.ft
- Fully extended 10ft at the back
- Extended kitchen & bathrooms
- End Lot with enhanced privacy & airflow
- Well maintained condition
=================
Price : RM 1,111,000
=================
Interested? Contact Me Now!
SKY WONG (REN 16577)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: +6*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan dijual pada harga RM 1,111,000.
Tidak.
Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,659 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Bukit Serdang