taman cempaka banting

Taman Cempaka, Banting, Selangor

RM 427,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 305.00

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501336997
ruler-o
1,500 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2 Storey Terrace For Sale in Banting

Teres 2 Tingkat Taman Cempaka, 42700 Banting

================================
ASKING PRICE: RM427,000 (slim nego)
================================

Details:
- Freehold
- Built up: 1500 sqft approx
- Land area: 1400sqft approx
- 4 bedrooms + 3 bathrooms

- SM Bandar Banting

For more info or viewing appointment kindly call or whatsapp :
Encik Ahmad (E-3083)
0*****
Nilai Harta Consultant Sdn Bhd (VE(1)01373

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Cempaka, Banting dijual pada harga RM 427,000.
Tidak.
Taman Cempaka, Banting, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,790 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi