Taman Dataran Abadi

Rkt Labu Lanjut, Sepang, Selangor

RM 480,000

BT

4+2

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,940

kps (tanah)

auto-size-o

RM 163.27

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501336708
ruler-o
1,250 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey SemiD Dataran Abadi, Sepang.

SemiD Dataran Abadi,Sepang
*Fully renovated
==============================
ASKING PRICE: RM 480,000 nego
==============================

Details :
- Property type : Single Storey Terrace
- Land Area : 35x 84sqft (2,940sqft)
- Build Up : 25 x 50sqft
- Room : 4R3B
- Leasehold Malay Reserved

Amenities Nearby :
- NILAI TOWN
- KLIA & KLIA 2
- Masjid KLIA
- Sekolah Kebangsaan Labu Lanjut
- Litar F1 Sepang
- Shell/Petronas/Petron & 7-Eleven
- Mitsui Outlet Park Kuala Lumpur International Outlet
- Nilai Giant, Tesco Nilai
- Nilai Medical Center,
- Inti University College, USIM, Nilai International Univerisity, Manipal University
Xiamen

Accessibility :
- Lebuhraya Nilai - KLIA
- Lebuhraya MEX
- Lebuhraya PLUS
- Lebuhraya Lekas

Ridhwan | REN54968
0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Rkt Labu Lanjut, Sepang dijual pada harga RM 480,000.
Tidak.
Rkt Labu Lanjut, Sepang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,012 / bulanan.