Taman Daya

Jalan Bunga Ros, Taman Daya, Johor Bahru, Johor

RM 598,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,665

kps (tanah)

auto-size-o

RM 224.39

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501353408
ruler-o
2,660 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

For Sale: Spacious 4 Bedroom 1-Storey Terraced House

Jalan Bunga Ros Taman Bunga Ros (Taman Daya)

Selling Price RM598,000
- Single Storey Semi Detached
- Land Area 2665sqft
- ⁠38 x70 sqft (2660)
- ⁠4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Freehold
- ⁠International Lot
- Facing SOUTH EAST
- Fully Renovated Condition, Car Porch Fully Tiles, Awning, New Gated, Plaster Ceiling, Security Main Door, All House Fully Tiles, Kitchen Extended and Build In Kitchen Cabinet, Fully Renovated 2 Bathroom and Master Room with Bathroom
- Don't Have Guard and Gate
- Selling Price RM598,000

• 4 bedrooms and 3 bathrooms for ample space.
• 2660 sqft of comfortable living area.
• Located within a short distance to the nearest MRT station.
• Close proximity to schools for easy access to education.
• Nearby supermarkets for your shopping convenience.
• Shopping mall just a few minutes away for leisure and retail therapy.
Kemudahan
renovated-o

Diubahsuai

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Daya, Johor Bahru dijual pada harga RM 598,000.
Tidak.
Jalan Bunga Ros, Taman Daya, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,507 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi