Taman Desa Aman
Ipoh, Perak
RM 289,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
2,098
kps (tanah)
RM 137.75
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Single Storey Corner Lot Taman Desa Aman Ipoh Perak
Low-Cost Unit
Non-Bumi Lot
Land Size: 2,098 sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
Car Porch with Full Awning
Fully Extended Kitchen – spacious & comfortable!
Strategic Location Nearby:
Mosque & Surau
Aeon & Lotus Station 18
Speedmart / Grocery Shops
Schools & Eateries
Easy Access To:
18 min → Simpang Pulai Highway
19 min → Ipoh Town
Convenient access → Ipoh – Lumut Highway
Full video & viewing arrangement available
Interested? PM / WhatsApp now for viewing!
+6*****
Non-Bumi Lot
Land Size: 2,098 sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
Car Porch with Full Awning
Fully Extended Kitchen – spacious & comfortable!
Strategic Location Nearby:
Mosque & Surau
Aeon & Lotus Station 18
Speedmart / Grocery Shops
Schools & Eateries
Easy Access To:
18 min → Simpang Pulai Highway
19 min → Ipoh Town
Convenient access → Ipoh – Lumut Highway
Full video & viewing arrangement available
Interested? PM / WhatsApp now for viewing!
+6*****
Kemudahan
Covered car parking
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ipoh, Perak dijual pada harga RM 289,000.
Tidak.
Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,226 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ipoh