Taman Desa Orkid
Taman Desa Orkid, Senawang, Negeri Sembilan
RM 440,000
Boleh dirunding4+2
BT
3
BM
1,647
kps (tanah)
RM 267.15
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Desa Orkid Senawang For Sale
FOR SALE
Renovated & Extended Endlot 2 Storey Terrace Taman Desa Orkid Senawang, N.Sembilan
=========================
Asking price : RM440,000 Nego
=========================
Details
======
- Rumah dua tingkat endlot (leasehold 2092)
- Bumilot
- Extended
- Plaster ceiling
- Renovated
- Kitchen kabinet
- Table top
- Land area 1647 sqft
- 4 bilik tidur 3 bilik air 2 store
room
- Table top
Amenities
========
- SK / SMK Seri Pagi
- Pusat Bandar senawang (Giant/Mydin/Lotus/Zemart)
- Surau/Masjid
Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
=========================
Asking price : RM440,000 Nego
=========================
Details
======
- Rumah dua tingkat endlot (leasehold 2092)
- Bumilot
- Extended
- Plaster ceiling
- Renovated
- Kitchen kabinet
- Table top
- Land area 1647 sqft
- 4 bilik tidur 3 bilik air 2 store
room
- Table top
Amenities
========
- SK / SMK Seri Pagi
- Pusat Bandar senawang (Giant/Mydin/Lotus/Zemart)
- Surau/Masjid
Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa Orkid, Senawang dijual pada harga RM 440,000.
Tidak.
Taman Desa Orkid, Senawang, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,845 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Desa Orkid
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual