Taman Desa Seraya
Taman Desa Seraya, Alor Setar, Kedah
RM 640,000
4
BT
3
BM
1,399
kps (tanah)
RM 457.47
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Spacious 4 Bedroom 2-Storey Terrace House in Taman Desa Sera
For Sale
Double Storey Terrace
Taman Desa Seraya, Alor Setar
Freehold
Non Bumi Lot
Build up: 20x46 sqft
Landsize: 1399 sqft
4 bedroom | 3 bathroom
~ Fully Extend
~ Partially Furnished
Selling Price : 640K
If you Interesting for this unit can WhatsApp's or contact me
Jeff Yeoh -*****
TECH REALTORS PROPERTIES
REN 75417
WELCOME OWNER LISTING
BUY | SALE | RENT
HOUSE | SHOPLOT | WAREHOUSE | LAND
Double Storey Terrace
Taman Desa Seraya, Alor Setar
Freehold
Non Bumi Lot
Build up: 20x46 sqft
Landsize: 1399 sqft
4 bedroom | 3 bathroom
~ Fully Extend
~ Partially Furnished
Selling Price : 640K
Jeff Yeoh -*****
TECH REALTORS PROPERTIES
REN 75417
WELCOME OWNER LISTING
BUY | SALE | RENT
HOUSE | SHOPLOT | WAREHOUSE | LAND
Kemudahan
Air conditioner
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa Seraya, Alor Setar dijual pada harga RM 640,000.
Tidak.
Taman Desa Seraya, Alor Setar, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,683 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Desa Seraya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi