Taman Desa
Taman Desa, Kuala Lumpur
RM 3,300,000
9,862
kps
RM 334.62
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow Plot Available In Taman Desa
For inquiries, please reach out to CY Low
HP:
O11-
3322
9485
Asking Price: RM3,300,000
Land Area: 9,862 sqft at RM334.62 psf
•Strategically located in Taman Desa
•Freehold property
•Individual land title
•Spacious land area of 9,862 sqft
•High land value in an established community
•Serene and peaceful residential setting
•Ideal for families
•Land is generally flat
Asking Price: RM 3.3 million
*Direct to Owner*
For more information and to schedule a viewing, please contact me.
HP:
O11-
3322
9485
Asking Price: RM3,300,000
Land Area: 9,862 sqft at RM334.62 psf
•Strategically located in Taman Desa
•Freehold property
•Individual land title
•Spacious land area of 9,862 sqft
•High land value in an established community
•Serene and peaceful residential setting
•Ideal for families
•Land is generally flat
Asking Price: RM 3.3 million
*Direct to Owner*
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 3,300,000.
Tidak.
Taman Desa, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,838 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Desa
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut