Taman Garing Utama

Jalan GU 3/5, Taman Garing Utama, Rawang, Selangor

RM 283,500

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,733

kps (tanah)

auto-size-o

RM 163.59

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Berkembar untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan (74 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501387145
ruler-o
1,733 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Bank Lelong - 2 Storey Semi Detached House

No. xx, Jalan GU 3/5, Taman Garing Utama, 48000 Rawang, Selangor

2 Storey Semi Detached House
Land size: 1,733 sq.ft
Leasehold till 2100
Non Bumi Lot
Deposit 10%

Auction Price: RM 283,500
Market Value: RM 350k
Auction Date: 23-Jun-2026

- Visit the Lelong property from the outside, interior is not open to the public visit.
- Property are sold on an “as is where is” basis.
- Interested buyer please provide personal details and email address WhatsApp to Jack for free registration.
- On the day of the auction, the highest bidder through online bidding will win the property.
- No Agent fee on buyer.
- More info please contact Jack at 012*3723919*

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Garing Utama, Rawang dijual pada harga RM 283,500.
Tidak.
Jalan GU 3/5, Taman Garing Utama, Rawang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,203 / bulanan.