Taman Golden, Jalan Ipoh @ 4sty Shoplot, FREEHOLD, Facing Main Road
Taman Golden, Jalan Ipoh, Segambut, Sentul, Sri Sinar, Batu Kentomen, Jalan Duta, Taman Golden, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur
RM 4,500,000
Boleh dirunding3
BM
7,200
kps
RM 625
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Office Shop Lot Located Along Jalan Ipoh
Available for purchase now!!
- 4 Storey Shop Unit
- Land Area : 20' x 90''
- Built Up : "7,200 sqft" (Each floor 1800sqft)
- Tenure: Freehold
- Occupancy : All floors Vacant (except: Ground Floor)
Asking Selling Price: RM 4.3mil negotiable!!!
For further details or to schedule a viewing,
Please feel free to contact us:
Chris Tye
0l7 2O9 9733
S - C377
- 4 Storey Shop Unit
- Land Area : 20' x 90''
- Built Up : "7,200 sqft" (Each floor 1800sqft)
- Tenure: Freehold
- Occupancy : All floors Vacant (except: Ground Floor)
Asking Selling Price: RM 4.3mil negotiable!!!
For further details or to schedule a viewing,
Please feel free to contact us:
Chris Tye
0l7 2O9 9733
S - C377
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Golden, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 4,500,000.
Tidak.
Taman Golden, Jalan Ipoh, Segambut, Sentul, Sri Sinar, Batu Kentomen, Jalan Duta, Taman Golden, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 19,335 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Golden
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat