Taman Heawood

Taman Heawood, Sungai Siput, Perak

RM 320,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

3,035

kps (tanah)

auto-size-o

RM 105.44

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501375287
ruler-o
3,035 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey Terrace House - Corner Lot

Below market value

For Sale

Heawood garden, Sungai Siput

Single storey terrace corner house

- Leasehold until 2077
- 3035 sqft
- corner house
- 3 bedrooms +1 store and 2 bathroom
- basic condition

Nearby:
Mosque, school, clinic, TF Value, 99 speedmart, .... Etc

Selling RM 320k

Sam Lam
E Trend Realty Sdn Bhd

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Heawood, Sungai Siput dijual pada harga RM 320,000.
Tidak.
Taman Heawood, Sungai Siput, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,358 / bulanan.