Taman Idaman Murni

Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang, Selangor

RM 630,000

Boleh dirunding

BT

6

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,500

kps (tanah)

auto-size-o

RM 180.00

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501343185
ruler-o
2,600 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman idaman murni Sepang

FOR SALE:
CORNER LOT CANTIK – FACING OPEN & PLAYGROUND
Taman Idaman Murni, Sepang.

Mencari rumah yang luas, privasi, dan tenang? Unit Corner Lot ini bukan sahaja menawarkan tanah yang lebar, malah kedudukannya yang menghadap padang permainan (Facing Open) memberikan pengudaraan yang lebih baik dan parking yang lebih luas!

MAKLUMAT HARTANAH

• Jenis: Teres Dua Tingkat (Corner Lot)
• Status: Freehold (Malay Reserve)
• Keluasan Tanah: 50' x 70' kaki persegi (3500 sq.ft)
• Keluasan Binaan: 2,600 sqft (Approx)
• Bilik Tidur: 6 unit (Sangat luas untuk keluarga besar)
• Bilik Air: 3 unit
• Info Tambahan:
• Kitchen Cabinet & Table Top sedia ada.
• Kawalan Keselamatan: Gated & Guarded (RM70/sebulan).
• Ruang tanah tepi yang luas untuk aktiviti keluarga atau landskap.

KEMUDAHAN SEKITAR (STRATEGIK)

Lokasi yang sangat matang dengan akses mudah ke fasiliti utama:
• Pendidikan: Berdekatan SK & SMK Salak Tinggi (Mudah urusan anak sekolah).
• Pengangkutan: Hanya 15-20 minit ke KLIA / KLIA 2.
• Pusat Bandar: Berhampiran Bandar Baru Salak Tinggi (Pusat Pentadbiran).
• Ibadah: Masjid Jameatus Solehah & Masjid KLIA.
• Riadah & Shopping: Mitsui Outlet Park, AEON Nilai, dan KIPMall Kota Warisan.
• Kesihatan: Klinik Kesihatan Salak Tinggi.

AKSESIBILITI UTAMA

Laluan mudah untuk ke tempat kerja (Putrajaya, Cyberjaya, KL):
• Lebuhraya PLUS (Exit Nilai)
• Lebuhraya ELITE (Exit KLIA/Serenia City)
• Jalan Raya Nilai - Banting

HARGA TAWARAN: RM630,000 (Nego)
Booking fleksibel | Urusan Pinjaman (Bank/LPPSA) & Peguam akan dibantu sepenuhnya.

Untuk maklumat lanjut atau sesi viewing, sila hubungi:

ZHARIFF
0*****
IQI REALTY
REN36842

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan