Taman Industri Sungai Buloh

Taman Industri Sungai Buloh, Sungai Buloh, Selangor

RM 10,500,000

Boleh dirunding

BM

1

BM

kps (lantai)

12,000

kps (lantai)

auto-size-o

RM 875.00

PSF (lantai)

1.5 km (18 mins) from Kota Damansara

calendar-time-o
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 43248772
ruler-o
12,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Limited corner detached factory!

Taman Industri Sungai Buloh, TSB, Kota Damansara 1.5sty corner Detached Factory

- Leasehold
- LA approx 17,000sf, BU approx 12,000sf
- Mezzanine floor done
- Front & Back and Left & Right all covered by roof with more usable space
- High Ceiling
- Ample Parking space
- Asking RM10.5mil

Remark: Pictures shown only for reference purpose due to Vendor's privacy concern, dont miss, view to appreciate, please call Kent, 0***** , Big Plus Properties Sdn Bhd, REN06899 for viewing arrangment, thanks
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

parking-o

Car parking outside

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Industri Sungai Buloh, Sungai Buloh dijual pada harga RM 10,500,000.
Tidak.
Taman Industri Sungai Buloh, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 45,115 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi