Taman Intan Mutiara
Lorong Mutiara 7, Taman Intan Mutiara, Teluk Intan, Perak
RM 175,000
Lihat ke Tawaran3
BT
2
BM
1,200
kps (tanah)
RM 146
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Intan Mutiara Teluk Intan Perak Non Bumi Lot Single Storey House
Single Storey Intermediate Terrace House Non Bumi Lot
Taman Intan Mutiara, Teluk Intan, Perak
Price Reduced to RM175K Only
Detail:
- Single Storey Intermediate House
- Leasehold until September 2094
- Non Bumi Lot (No Consent Required)
- Land Area: 20x60 (1200 Sqft)
- Built Up Area: 20x40 (800 Sqft)
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
- House Orientation: Southeast
- Extended Kitchen with Full Awning
Nearby:
- 15 Minutes to WCE Highway
- 10 Minutes to TF Value Mart & Lotus’s
- 4 Km to Anson Bay Medical Center
- 6 Km to Hospital Teluk Intan
- 7 Km to Teluk Intan Town
Price: RM175,000 (Negotiable)
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Taman Intan Mutiara, Teluk Intan, Perak
Price Reduced to RM175K Only
Detail:
- Single Storey Intermediate House
- Leasehold until September 2094
- Non Bumi Lot (No Consent Required)
- Land Area: 20x60 (1200 Sqft)
- Built Up Area: 20x40 (800 Sqft)
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
- House Orientation: Southeast
- Extended Kitchen with Full Awning
Nearby:
- 15 Minutes to WCE Highway
- 10 Minutes to TF Value Mart & Lotus’s
- 4 Km to Anson Bay Medical Center
- 6 Km to Hospital Teluk Intan
- 7 Km to Teluk Intan Town
Price: RM175,000 (Negotiable)
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi