Taman Jindo Phase 1, Lintas
88300, Kota Kinabalu, Sabah
RM 1,580,000
5
BT
4
BM
3,510
kps (tanah)
RM 450
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale!! Taman Jindo Phase 1, Lintas
FOR SALE Taman Jindo Phase 1, Lintas
Taman Jindo Phase 1, Lintas
Double Storey Semi-D | CL999
5 Bedrooms | 4 Bathrooms
Layout Size: 3,510 sq ft
Bare unit, refurbished condition
Selling Price: RM1,580,000 ONLY
*Spacious layout suitable for large families
*Located in a well-established residential area
*Great potential for own stay or investment
*Rare Semi-D opportunity in Lintas area
*Limited units available!
PM / WhatsApp for more details
Grace Teo | REN 31339
0*****
www.w*****
www.w*****
www.w*****
Taman Jindo Phase 1, Lintas
Double Storey Semi-D | CL999
5 Bedrooms | 4 Bathrooms
Layout Size: 3,510 sq ft
Bare unit, refurbished condition
Selling Price: RM1,580,000 ONLY
*Spacious layout suitable for large families
*Located in a well-established residential area
*Great potential for own stay or investment
*Rare Semi-D opportunity in Lintas area
*Limited units available!
PM / WhatsApp for more details
Grace Teo | REN 31339
0*****
www.w*****
www.w*****
www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kinabalu, Sabah dijual pada harga RM 1,580,000.
Tidak.
88300, Kota Kinabalu, Sabah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,625 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Kinabalu
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut