Taman Kebun Teh - JB Town
Jalan Kemuning, Taman Kebun Teh, Johor Bahru, Johor
RM 3,800,000
4
BM
9,900
kps
RM 383.84
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kebun Teh Jb Town 4 Storey Shoplot With Tenancy For Sale
FOR SALE
** ROI 4.83% / 投资的快看过来 **
Location : Kebun Teh @ Jalan Kemuning *Jb Town
Type : 4 Storey Shoplot
Land Size : 2,400 Sqft
Build Up : 9,900 Sqft
Freehold
Non Bumi Lot
Remark : Currently Tenanted
*Total Rental : RM 15,300*
*ROI: 4.83%*
Ground : RM 4,500
1st Floor : RM 2,400
2nd Floor : RM 5,400
3rd Floor : RM 3,000
— AAA —
出售价格
Selling Price : RM 3.8 Million
# THIS UNIT NOT CO-BROKE #
欢迎联系我预约成交
WELCOME TO CONTACT
KARL LIM 卡尔 REN54374
有意者可以直接致电
联络方式|018_789 6868
#C6738
** ROI 4.83% / 投资的快看过来 **
Location : Kebun Teh @ Jalan Kemuning *Jb Town
Type : 4 Storey Shoplot
Land Size : 2,400 Sqft
Build Up : 9,900 Sqft
Freehold
Non Bumi Lot
Remark : Currently Tenanted
*Total Rental : RM 15,300*
*ROI: 4.83%*
Ground : RM 4,500
1st Floor : RM 2,400
2nd Floor : RM 5,400
3rd Floor : RM 3,000
— AAA —
出售价格
Selling Price : RM 3.8 Million
# THIS UNIT NOT CO-BROKE #
欢迎联系我预约成交
WELCOME TO CONTACT
KARL LIM 卡尔 REN54374
有意者可以直接致电
联络方式|018_789 6868
#C6738
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Kebun Teh, Johor Bahru dijual pada harga RM 3,800,000.
Tidak.
Jalan Kemuning, Taman Kebun Teh, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 16,327 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Kebun Teh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi