Taman Kepong, Maluri, Segambut, Jalan Kuching, Sri Damansara, Sungai Buloh @ Kepong
Taman Kepong, Kepong, Kuala Lumpur
RM 72,000,000
80,000
kps (lantai)
RM 900.00
PSF (lantai)
1 km (12 mins) from Metro Prima
1.3 km (15 mins) from Kepong

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Detached factory, Nice factory
Taman Kepong , Maluri , Segambut , Jalan Kuching , Sri Damansara, Sungai Buloh @ Kepong
Detached factory
Suitable for showroom
Nice factory
Freehold
Land area 94,281sf
Built up 80,000sf
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Detached factory
Suitable for showroom
Nice factory
Freehold
Land area 94,281sf
Built up 80,000sf
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Kepong, Kepong dijual pada harga RM 72,000,000.
Tidak.
Taman Kepong, Kepong, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 309,365 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Kepong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi