Taman Kinrara
Jalan Kinrara, Puchong, Selangor
RM 24,637,200
41,062
kps
RM 600.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Commercial Land Along Jalan Puchong
For Sale: Commercial Land Along Jalan Puchong
- Adjacent to Jalan Puchong
- Situated in Taman Kinrara
- Land Size 41,062 sf
- Next door to Hong Leong Bank
- Leasehold until 2118
- Asking price RM600 psf
Please feel free to reach out to TAN Y.W. 0***** ) for additional details.
- Adjacent to Jalan Puchong
- Situated in Taman Kinrara
- Land Size 41,062 sf
- Next door to Hong Leong Bank
- Leasehold until 2118
- Asking price RM600 psf
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Puchong, Selangor dijual pada harga RM 24,637,200.
Tidak.
Jalan Kinrara, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 105,859 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puchong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Komersial Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi