Taman Kota Masai
No.54 Jalan Cermai 6, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor
RM 375,000
3
BT
2
BM
770
kps (tanah)
RM 487.01
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Zero Deposit Jalan Cermai Kota Masai Pasir Gudang
*2 STOREY TERRACE HOUSE*
FREE SPA LAWYER
FREE CONSENT FEES
FREE RENOVATION
FREE AGENT FEES
FULL LOAN
0% DEPOSIT
*PROPERTY ADDRESS:*
Jalan Cermai 6 , Taman Kota Masai , 81700 Pasir Gudang, Johor
*PROPERTY DETAILS:*
- Bumi Lot
- Free Hold
- 770sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
*RENOVATION DETAILS:*
* mozek di ruang tamu dan dapur
* Awning di car porch
* TableTop
* L box
* New Paint
* New Toilet
SELLING PRICE : RM 375,000 ( ALL IN )
#teamMATA
FREE SPA LAWYER
FREE CONSENT FEES
FREE RENOVATION
FREE AGENT FEES
FULL LOAN
0% DEPOSIT
*PROPERTY ADDRESS:*
*PROPERTY DETAILS:*
- Bumi Lot
- Free Hold
- 770sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
*RENOVATION DETAILS:*
* mozek di ruang tamu dan dapur
* Awning di car porch
* TableTop
* L box
* New Paint
* New Toilet
SELLING PRICE : RM 375,000 ( ALL IN )
#teamMATA
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Kota Masai, Pasir Gudang dijual pada harga RM 375,000.
Tidak.
No.54 Jalan Cermai 6, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,572 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Kota Masai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi