Taman Kota Masai

Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

RM 395,000

Lihat ke Tawaran

BT

3

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,895

kps (tanah)

auto-size-o

RM 208.44

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501327034
ruler-o
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey Terrace House, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

[CAR PORCH PANJANG] Single Storey Terrace TAMAN KOTA MASAI, Pasir Gudang For Sale

Unit "Rare" yang mempunyai tanah yang lebih besar berbanding unit lain. Ruang parking yang boleh memuatkan 4 biji kereta.

Rumah Homestay yang dijaga rapi dan kemas.

PROPERTY DETAILS:
- Type: Single Storey Terrace House
- Land Area : 1,895 sq.ft
- Build up : 20 X 70
- 3 Bedrooms, 3 Bathrooms

NEARBY DEVELOPMENTS / LANDMARKS :-
Surau Jalan Duku, Tabika KEMAS Taman Kota Masai 3, MacDonald's Kota Masai, Caltex Kota Masai

=======================
Asking Price: RM 395K (Negotiable)
=======================

Nak tengok rumah? Nak check loan?

PM / WhatsApp sekarang
Booking viewing awal — unit macam ni cepat SOLD!

First come first serve! Jangan tunggu!

Contact :
Hazira Talib
(PEA3271)
AZMI REAL ESTATE AGENCY
0*****

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Kota Masai, Pasir Gudang dijual pada harga RM 395,000.