Taman Lagenda Mas
jalan lagenda mas, Taman Lagenda Mas, Cheras, Selangor
RM 920,000
Boleh dirunding4+1
BT
3
BM
2,080
kps (tanah)
RM 442.31
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Renovated Duplex Town House In Gated Taman Lagenda Mas For Sale
Duplex Town House @ Taman Lagenda Mas
-Build Up: 2,500sqft
-Land Size: 2,080sqft (26x80)
-Freehold
-Non Bumi Lot
-G Floor
-Bedroom: 4+1
-Bathrooms: 3
-Car pouch fully recovered
-Fully Extended
-Parking side by side
-Guard & Gated
-Big store room
-Big yard (includes wet kitchen)
-Fully Renovated
Asking Price: RM950K (Negotiable)
Nick Yap (REN08904)
016*958*6768
Taras Property
-Build Up: 2,500sqft
-Land Size: 2,080sqft (26x80)
-Freehold
-Non Bumi Lot
-G Floor
-Bedroom: 4+1
-Bathrooms: 3
-Car pouch fully recovered
-Fully Extended
-Parking side by side
-Guard & Gated
-Big store room
-Big yard (includes wet kitchen)
-Fully Renovated
Asking Price: RM950K (Negotiable)
Nick Yap (REN08904)
016*958*6768
Taras Property
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Lagenda Mas, Cheras dijual pada harga RM 920,000.
Tidak.
jalan lagenda mas, Taman Lagenda Mas, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,858 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2003.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Lagenda Mas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat