Taman Lembah Permai

Taman Lembah Permai, Bukit Mertajam, Penang

RM 1,250,000

BT

5

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

2,160

kps (tanah)

auto-size-o

RM 578.70

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 3 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501347421
ruler-o
2,600 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Showroom corner unit 5 Bedroom 3sty Terraced House wit 24hr security

Spectrum Garden, fully furnished 3-storey Corner terrace house, 24hr security. nice and quiet ambience.
The house is tastefully furnished, a showroom unit wit nice and cosy indoor garden, tastefully designed and beautifully decorated by in-house ID direct purchased from developer.
land area 2160sf, built-up 2500sf.
5 bedrooms, tastefully furnished,
4 bathrooms, cosily designed.
A perfect home for individuals seeking for ready move in house.
Don't miss out this fantastic opportunity to own this beautiful masterpiece.
selling price RM1.25m nego

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Lembah Permai, Bukit Mertajam dijual pada harga RM 1,250,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Lembah Permai, Bukit Mertajam, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,242 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi