Taman Megah
Taman Megah, Cheras, Selangor
RM 780,000
5
BT
3
BM
1,870
kps (tanah)
RM 417.11
PSF (tanah)
720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Sty House @ Taman Megah Cheras, Cheras Perdana, Freehold, Reno
Good unit! Dont miss it!
GRADE AAA
2 Storey terrace @ Taman Megah, Cheras
Very LIMITED
Super Spacious layout
- Freehold
- Land area: 22x85ft (1870sqft)
- Built up: 2200sf
- Bedroom: 4+1
- Bathroom: 3
- Kitchen Fully Extended
- Upstairs extended at the front & back
- good condition
Asking price: RM780K
Please do not hesitate to contact & whatsapp me
Denver Sin /fd
017-880*9018
*Owners are welcome for list. Our team will provide you good service
GRADE AAA
2 Storey terrace @ Taman Megah, Cheras
Very LIMITED
Super Spacious layout
- Freehold
- Land area: 22x85ft (1870sqft)
- Built up: 2200sf
- Bedroom: 4+1
- Bathroom: 3
- Kitchen Fully Extended
- Upstairs extended at the front & back
- good condition
Asking price: RM780K
Please do not hesitate to contact & whatsapp me
Denver Sin /fd
017-880*9018
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Megah, Cheras dijual pada harga RM 780,000.
Tidak.
Taman Megah, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,271 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Megah
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat