Taman Melawati
Jalan I, Taman Melawati, Ulu Kelang, Selangor
RM 695,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
1,540
kps (tanah)
RM 451.30
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold, Sangat murah, Spacious 22x70 sf, Basic unit, Good condition
Single Storey Terrace Jalan I Taman Melawati KL
DETAILS:
-Type: Single Storey Terrace
-Tenure: Freehold
-Land size: 1,540 sqft (22’x70’)
-Built up: 1,400 sqft
-Bedrooms: 3
-Bathrooms: 2
-Layout: Basic
-Furnishing: not furnished
ASKING PRICE RM 695,000 SLIGHTLY NEGOTIABLE
For more info please contact:
Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]
IG : www.h*****
Link : www.h*****
Chat/Call : www.w*****
DETAILS:
-Type: Single Storey Terrace
-Tenure: Freehold
-Land size: 1,540 sqft (22’x70’)
-Built up: 1,400 sqft
-Bedrooms: 3
-Bathrooms: 2
-Layout: Basic
-Furnishing: not furnished
ASKING PRICE RM 695,000 SLIGHTLY NEGOTIABLE
For more info please contact:
Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Melawati, Ulu Kelang dijual pada harga RM 695,000.
Tidak.
Jalan I, Taman Melawati, Ulu Kelang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,914 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Melawati
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut