Taman Merbau Indah
Butterworth, Penang
RM 575,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
1,227
kps (tanah)
RM 468.62
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Butterworth Merbau Indah 2 storey terrace Sungai Dua near Seri Murni
Nancy
0*****
FOR SALE: 2 Storey Terrace House | Freehold | Non-Bumi Lot
Property Details:
Type: 2 Storey Terrace House
Tenure: Freehold
Lot Type: Non-Bumi Lot
Land Area: 1,227 sq.ft.
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Balcony
Spacious Living Hall
Kitchen with Kitchen Cabinet
Store Room / Laundry Area
This house comes with a practical layout, spacious living area, and kitchen cabinet already installed. Suitable for family own stay or investment.
FOR SALE: 2 Storey Terrace House | Freehold | Non-Bumi Lot
Property Details:
Type: 2 Storey Terrace House
Tenure: Freehold
Lot Type: Non-Bumi Lot
Land Area: 1,227 sq.ft.
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Balcony
Spacious Living Hall
Kitchen with Kitchen Cabinet
Store Room / Laundry Area
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Butterworth, Penang dijual pada harga RM 575,000.
Tidak.
Butterworth, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,411 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2006.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Butterworth
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi