Taman Mutiara
Alor Setar, Kedah
RM 540,000
4
BT
3
BM
3,121
kps (tanah)
RM 173
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Spacious 4 Bedroom 2-Storey Terrace House in Kedah, Alor Set
For Sale
Double Storey Terrace End Lot With Land
~ Taman Mutiara, Jln Putra Alor Setar
~ Freehold | non bumi lot
~ 4 Bedrooms
~ 3 Bathrooms
~ Build up : 20x47 ft
~ Land : 3121 sqft
Asking Price:RM 540k
If you Interesting for this unit can WhatsApp's or contact me
Jeff Yeoh -*****
TECH REALTORS PROPERTIES
REN 75417
WELCOME OWNER LISTING
BUY | SALE | RENT
HOUSE | SHOPLOT | WAREHOUSE | LAND
Double Storey Terrace End Lot With Land
~ Taman Mutiara, Jln Putra Alor Setar
~ Freehold | non bumi lot
~ 4 Bedrooms
~ 3 Bathrooms
~ Build up : 20x47 ft
~ Land : 3121 sqft
Asking Price:RM 540k
Jeff Yeoh -*****
TECH REALTORS PROPERTIES
REN 75417
WELCOME OWNER LISTING
BUY | SALE | RENT
HOUSE | SHOPLOT | WAREHOUSE | LAND
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Alor Setar, Kedah dijual pada harga RM 540,000.
Tidak.
Alor Setar, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,264 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Alor Setar
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi