Taman nusantara

Taman Nusantara Prima, Gelang Patah, Johor

RM 420,000

BT

4

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,080

kps (tanah)

auto-size-o

RM 388.89

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501341509
ruler-o
1,080 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Complete loan taman nusantara two storey terrace house gelang patah

[For Sale] Two Storey Terrace House
Taman Nusantara @ Gelang Patah

Land Area : 18 x 60 ft
Land Size : 1,076 sqft
Built Up : 1,080 sqft
Free Hold
Medium Cost
Bedroom : 4
Bathroom : 2
Facing North

Selling Price : RM 420k

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Nusantara Prima, Gelang Patah dijual pada harga RM 420,000.
Tidak.
Taman Nusantara Prima, Gelang Patah, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,761 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi