Taman Permai Jaya
Taman Permai Jaya, Mantin, Negeri Sembilan
RM 650,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
3,024
kps (tanah)
RM 215
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman perwira jaya 2 storey terrace house for sale
For SALE
*Renovated & Furnished 2-Storey Terrace CORNER UNIT
Located at
Taman Permai Jaya, Bukit Mertajam*
- Freehold | Non Bumi
- Land area : 3,024 Sqft
- Built up : 1,800 Sqft
- Bedroom : 4
- Bathroom : 3
- *Asking Price RM650,000*
More info call
May choo
Or
WhatsApp
www.h*****
www.h*****
*Renovated & Furnished 2-Storey Terrace CORNER UNIT
Located at
Taman Permai Jaya, Bukit Mertajam*
- Freehold | Non Bumi
- Land area : 3,024 Sqft
- Built up : 1,800 Sqft
- Bedroom : 4
- Bathroom : 3
- *Asking Price RM650,000*
More info call
May choo
Or
www.h*****
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Permai Jaya, Mantin dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
Taman Permai Jaya, Mantin, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Permai Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi