Taman Permata

Taman Permata, Ulu Kelang, Selangor

RM 649,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,200

kps (tanah)

auto-size-o

RM 540.83

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2015
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501385223

Tentang hartanah ini

Freehold,Full Reno & Endlot 2 Sty Tmn Permata Hulu Klang Must View

OPEN FOR SALE

TAMAN PERMATA 2 STOREY TERRACE

Specifications:
FREEHOLD
Built Up: 1,368 sqft
Land Area: 20x60 (1,200 Sf)
Beds : 4
Baths: 2
Fully Renovated
Endlot

Amenities:
200m Giant Hypermarket
550m Masjid As Sobirin
600m SK Taman Permata
1.3km SMK Taman Melawati
1.7km Melawati Mall

ASKING PRICE: RM 649K (NEGO)

For More Info, Please Contact:
Zuraini REN53928
0*****
ERA REALTOR
-CoaList-

NOTES:
1) FULL REFUND-In The Event The Loan Application Is Declined
2) FREE CHECKING-Loan Eligibility
3) ONE STOP CENTRE-Bankers, Lawyers & Valuers Can Be Arranged

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Permata, Ulu Kelang dijual pada harga RM 649,000.
Tidak.
Taman Permata, Ulu Kelang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,721 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2015.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi