Taman Permata
Seksyen 6, Seksyen 5, Setapak, Wangsa Melawati, Wangsa ceria, wangsa murni, Wangsa Perkasa, Taman Keramat, jalan au,Wangsa Budi, Wangsa Siaga, Wangsa Maju, taman permata, taman Melawati, taman Melati, taman ibukota, ukay bistari, taman kelab ukay,, Taman Permata, Ulu Kelang, Selangor
RM 650,000
Boleh dirunding3
BT
3
BM
840
kps (tanah)
RM 773.81
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Permata @ Two Storey @ Freehold @ Corner Unit @ Open View
Taman Permata
===================================
SELLING PRICE RM 650,000
===================================
UNIT DETAILS
Two Storey terrace
Freehold
Corner unit
Build up size: 1600sqft
Land size: 14’x60’ (840sqft)
3room,3bath
Fully extended (have approval)
Open view
Renovated unit
Partly furnished
Direction: south
Asking Price:RM650K NEGO
KINDLY CONTACT FOR VIEWING AND FURTHER INFO
INTEREST PLEASE WHATAPPS OI6/333/4379/
INTEREST PLEASE CALL OI6/333/4379/
wa.link/908q43
THANK AND HAVE A NICE DAY.
WELSON MOO
OI6/333/4379/
REN 56055
===================================
SELLING PRICE RM 650,000
===================================
UNIT DETAILS
Two Storey terrace
Freehold
Corner unit
Build up size: 1600sqft
Land size: 14’x60’ (840sqft)
3room,3bath
Fully extended (have approval)
Open view
Renovated unit
Partly furnished
Direction: south
Asking Price:RM650K NEGO
KINDLY CONTACT FOR VIEWING AND FURTHER INFO
INTEREST PLEASE WHATAPPS OI6/333/4379/
INTEREST PLEASE CALL OI6/333/4379/
wa.link/908q43
THANK AND HAVE A NICE DAY.
WELSON MOO
OI6/333/4379/
REN 56055
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Permata, Ulu Kelang dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
Seksyen 6, Seksyen 5, Setapak, Wangsa Melawati, Wangsa ceria, wangsa murni, Wangsa Perkasa, Taman Keramat, jalan au,Wangsa Budi, Wangsa Siaga, Wangsa Maju, taman permata, taman Melawati, taman Melati, taman ibukota, ukay bistari, taman kelab ukay,, Taman Permata, Ulu Kelang, Selangor.