Taman Perusahaan Sungai Lokan
50 Jalan Perusahaan Sungai Lokan 3, Kawasan Perusahaan Sungai Lokan, Butterworth, Penang
RM 10,988,000
16,400
kps (lantai)
RM 670.00
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sungai Lokan Industrial Park Semi Detached Factory/Warehouse
For Sale:
New Launching Factory/Warehouse @ Bagan Lalang, Sungai Lokan
- Land Area: 38,910 sqft
- Build up: 16,400 sqft
- Floor Loading: 2 tonnes/m2
- Ceiling Height: 30 ft
- Estimate completion on 2026
To know more, kindly contact
Yong Sern
- Land Area: 38,910 sqft
- Build up: 16,400 sqft
- Floor Loading: 2 tonnes/m2
- Ceiling Height: 30 ft
- Estimate completion on 2026
To know more, kindly contact
Yong Sern
Kemudahan
Car parking outside
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Taman Perusahaan Sungai Lokan
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perusahaan Sungai Lokan, Butterworth dijual pada harga RM 10,988,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
50 Jalan Perusahaan Sungai Lokan 3, Kawasan Perusahaan Sungai Lokan, Butterworth, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 47,212 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perusahaan Sungai Lokan
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi