Taman Petaling Indah Klang
Klang, Selangor
RM 455,000
3
BT
3
BM
1,600
kps (tanah)
RM 284.38
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
End Lot Single Storey Terrace House Taman Petaling Indah Klang
FOR SALE: End Lot Single Storey Terrace House at Taman Petaling Indah, Klang
Asking Price: RM455,000
Contact FIKRI AMER 0***** PEA4273
PROPERTY DETAILS:
- FACING OPEN (T Junction)
- Freehold OPEN
- Land size: 20' x 80' (1600 sqft)
- Build up: 1200 sqft
- 3 Bedroom & 2 bathroom
- Full Extended
Asking Price: RM455,000
FIKRI AMER 0***** PEA4273
Asking Price: RM455,000
Contact FIKRI AMER 0***** PEA4273
PROPERTY DETAILS:
- FACING OPEN (T Junction)
- Freehold OPEN
- Land size: 20' x 80' (1600 sqft)
- Build up: 1200 sqft
- 3 Bedroom & 2 bathroom
- Full Extended
Asking Price: RM455,000
FIKRI AMER 0***** PEA4273
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Klang, Selangor dijual pada harga RM 455,000.
Tidak.
Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,908 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Klang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi