Taman Pinggiran Putra
Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor
RM 315,000
3
BT
2
BM
753
kps (tanah)
RM 418.33
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Auction Property
No. 38, Jalan PP 50B, Taman Pinggiran Putra, Seksyen 1, Bandar Putra Permai, 43300 Seri Kembangan, Selangor
Town house
Tenure:Leasehold
Land Area:753 sq.ft
Auction Date: 21/5/2026
Auction Price: 315k
For registration on bidding auction unit, please WhatsApp or contact us:
www.h*****
Town house
Tenure:Leasehold
Land Area:753 sq.ft
Auction Date: 21/5/2026
Auction Price: 315k
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan dijual pada harga RM 315,000.
Tidak.
Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,337 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Pinggiran Putra
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Bandar Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat