Taman Pulai Mutiara
Taman Pulai Mutiara, Simpang Pulai, Perak
RM 880,000
4
BM
2,600
kps
RM 338.46
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Unblock view 2 storey shoplot for sale @ Taman Pulai Mutiara
For Sale
Jalan Pulai Mutiara 4/xx @ Pulai Mutiara
• 2 Storey Shop Lot
• Land Size : 22 x 70 (1,540 sqft)
• Built Up : 2,600 sqft (Approx)
• *Unblock View* (Many Parking Lots)
• Freehold
• Intermediate Lot
• Non Bumi Lot
• Direction : NorthWest
• Facing Inner Road
• Ground Floor - RM2,000 /mth (31 Jul 2028)
• 1st Floor - Vacant
Asking Price : RM880K (nego)
Bank Value : Matched
Kindly contact Yvonne Chong @ 016_7818229 for more information and arrange for viewing
AT1716
Jalan Pulai Mutiara 4/xx @ Pulai Mutiara
• 2 Storey Shop Lot
• Land Size : 22 x 70 (1,540 sqft)
• Built Up : 2,600 sqft (Approx)
• *Unblock View* (Many Parking Lots)
• Freehold
• Intermediate Lot
• Non Bumi Lot
• Direction : NorthWest
• Facing Inner Road
• Ground Floor - RM2,000 /mth (31 Jul 2028)
• 1st Floor - Vacant
Asking Price : RM880K (nego)
Bank Value : Matched
AT1716
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pulai Mutiara, Simpang Pulai dijual pada harga RM 880,000.
Tidak.
Taman Pulai Mutiara, Simpang Pulai, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,781 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Pulai Mutiara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual