Taman Putera Jaya

Taman Putera Jaya Telipok, Kota Kinabalu, Sabah

RM 500,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,680

kps (tanah)

auto-size-o

RM 297.62

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500024289
ruler-o
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Putera Jaya Telipok/ Intermediate Double Storey Terrace/ Telipok

For Sale:- Property: Taman Putera Jaya Double Storey Terrace Intermediate Selling Price: RM 499K Location: Telipok Kota Kinabalu Land Area Sqft: 1,680Sq Ft Bedroom: 4 Bathroom: 3 Unfurnished Others: Non Bumi Tenure remaining 80 years Accessibility: Telipok Tuaran Inanam Kolombong Menggatal For more details, please contact: Shirley Chow | REN 3***** 982 www.h***** www.h***** www.h***** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ www.h***** HENRY REALTY E(3) 0637 Trust. Ethics. Integrity

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kinabalu, Sabah dijual pada harga RM 500,000.
Tidak.
Taman Putera Jaya Telipok, Kota Kinabalu, Sabah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,096 / bulanan.