Taman Putra Prima, Puchong

Jalan PP, Taman Putra Prima, Puchong, Selangor

RM 1,280,000

Boleh dirunding

BT

5

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,264

kps (tanah)

auto-size-o

RM 392.16

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501316102
ruler-o
3,500 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Cornerlot (3264sqft), Facing Open (Ample Parking) & Freehold unit !!

FOR SALE !!

CORNER LOT (3264sqft) !!!
FREEHOLD !!!
FACING OPEN (AMPLE PARKING) !!!

Double Storey Terrace Cornerlot, Taman Putra Prima, Puchong

Details :
Freehold Non Bumi
Land Size : 3,264 sqft
Build Up : 3,500 sqft approx
5 Bedroom + 1 office room + 1 maid room
3 Bathroom
Partially furnish
Back and Side Extended
Next to Playground
Facing North Direction
Gated Guarded
Move In Condition

===========================
Asking Price : RM 1,280,000 NEGO
Contact: Amzar Faiz | 0*****
www.w*****
===========================

For further inquiries, pictures/videos or viewing appointment, feel free to contact me:

Amzar Faiz
(call / wasap / sms)
0*****
www.w*****
REN46925
Real Estate Negotiator
IQI Realty Sdn Bhd

***Jika tuan/puan mempunyai rumah untuk dijual boleh hubungi saya. (Owner are welcome to list)

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim