Taman Putra Prima
Taman Putra Prima, Puchong, Selangor
RM 1,550,000
Boleh dirunding5+2
BT
5
BM
2,217
kps (tanah)
RM 699.14
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Stunning New Corner Property
3 STOREY TERRACE HOUSE @ TAMAN PUTRA PRIMA AVAILABLE FOR PURCHASE
=== STUNNING NEW PROPERTY ===
*** Offering top-notch service and competitive pricing
*** Complimentary bank loan and legal consultations
*** Homeowners are invited to list their properties
Contact Wendy at 0***** today for an exclusive viewing & special pricing!!!
Details :
~~~~~~~~~~~
* 3 storey CORNER
* Land area: 2217sqft
* Built up: 2684 sqft
* Gated and guarded
* 5+1 rooms, 5 baths
For further details, please reach out to Wendy @ 012_387_31{31.
Thank you.
(( Homeowners are encouraged to list ))
=== STUNNING NEW PROPERTY ===
*** Offering top-notch service and competitive pricing
*** Complimentary bank loan and legal consultations
*** Homeowners are invited to list their properties
Details :
~~~~~~~~~~~
* 3 storey CORNER
* Land area: 2217sqft
* Built up: 2684 sqft
* Gated and guarded
* 5+1 rooms, 5 baths
Thank you.
(( Homeowners are encouraged to list ))
Kemudahan
Balkoni
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Putra Prima, Puchong dijual pada harga RM 1,550,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Putra Prima, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,500 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Putra Prima
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 3 Tingkat Untuk Dijual