Taman Putra
Taman Putra, Ampang, Selangor
RM 400,000
Boleh dirunding2
BT
1
BM
900
kps (tanah)
RM 444.44
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Extended Double Storey Taman Putra Ampang
FOR SALE!! EXTENDED DOUBLE STOREY TERRACE LOW COST TAMAN PUTRA, AMPANG, SELANGOR
#hadi
ASKING PRICE: RM 400,000 (NEGO)
=========================
=========================
PROPERTY DETAILS:
=========================
- Type : 2 Storey Terrace Low Cost (Intermediate)
- Leasehold
- Bumi Lot
- Land Size : 14ft x 50ft
- Build Up : 900 sqft (Approx)
- 2 Bedrooms
- 1 Bathroom
- Renovated : Extended kitchen
#hadi
ASKING PRICE: RM 400,000 (NEGO)
=========================
=========================
PROPERTY DETAILS:
=========================
- Type : 2 Storey Terrace Low Cost (Intermediate)
- Leasehold
- Bumi Lot
- Land Size : 14ft x 50ft
- Build Up : 900 sqft (Approx)
- 2 Bedrooms
- 1 Bathroom
- Renovated : Extended kitchen
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Putra, Ampang dijual pada harga RM 400,000.
Tidak.
Taman Putra, Ampang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,677 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Putra
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi