Taman Seri Mahkota Aman
Taman Seri Mahkota Aman, Kuantan, Pahang
RM 160,000
2
BT
1
BM
990
kps (tanah)
RM 161.62
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Teres setingkat taman seri mahkota aman batu 11 belakang caltex
RUMAH TERES SETINGKAT
TAMAN SERI MAHKOTA AMAN BATU 11 KUANTAN
Bebas Banjir
Harga jualan: RM160k
DETAILS
- Freehold (Open Title)
- 990 sqft
- 2 Bedrooms, 1 Bathrooms
KEMUDAHAN SEKITAR:
- 2km ke SK Wira
- 2.3km ke SMK Seri Mahkota
- 4km ke Balai Polis
- 4km ke Klinik Kesihatan Jaya Gading
ACCESSIBILITY :
- Jalan Bt 11
- Jalan Kuantan - Gambang
Deposit Booking 3.24% Only
BOOKING FULLY REFUND IF LOAN REJECTED
Lawyer and Loan can be arranged
FOR ANY INQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT PLEASE CALL/WHATSAPP
ZIZI (REN 46586)
AFZ Realty
www.h*****
TAMAN SERI MAHKOTA AMAN BATU 11 KUANTAN
Bebas Banjir
Harga jualan: RM160k
DETAILS
- Freehold (Open Title)
- 990 sqft
- 2 Bedrooms, 1 Bathrooms
KEMUDAHAN SEKITAR:
- 2km ke SK Wira
- 2.3km ke SMK Seri Mahkota
- 4km ke Balai Polis
- 4km ke Klinik Kesihatan Jaya Gading
ACCESSIBILITY :
- Jalan Bt 11
- Jalan Kuantan - Gambang
Deposit Booking 3.24% Only
BOOKING FULLY REFUND IF LOAN REJECTED
Lawyer and Loan can be arranged
ZIZI (REN 46586)
AFZ Realty
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Seri Mahkota Aman, Kuantan dijual pada harga RM 160,000.
Tidak.
Taman Seri Mahkota Aman, Kuantan, Pahang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 679 / bulanan.