Taman Seri Merbau
Taman Seri Merbau, Butterworth, Penang
RM 830,000
0
BM
1,615
kps
RM 514
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Spacious 3000 sqft Shop / Office in Taman Seri Merbau,
For Sale
Double Storey Shop lot, Taman Seri merbau, sungai Dua, Butterworth
Selling Price RM 830k
Land area 1615 Sqft (22x70)
Build Up 3000sqft
Strategic locationd
1 Mins to Food Court & Restaurant
2 Mins to Market
2 Mins to Caltex Sim Eng
12Mins to Jalan Raja Uda
Contact no :Zack Lee 0*****
www.h*****
Selling Price RM 830k
Land area 1615 Sqft (22x70)
Build Up 3000sqft
Strategic locationd
1 Mins to Food Court & Restaurant
2 Mins to Market
2 Mins to Caltex Sim Eng
12Mins to Jalan Raja Uda
Contact no :Zack Lee 0*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Seri Merbau, Butterworth dijual pada harga RM 830,000.
Tidak.
Taman Seri Merbau, Butterworth, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,566 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Seri Merbau
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi