Taman Setapak Indah
Taman Setapak Indah, Setapak, Kuala Lumpur
RM 600,000
3
BT
2
BM
1,948
kps (tanah)
RM 308.01
PSF (tanah)
730 m (9 mins) from Wangsa Maju

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Setapak Indah Terrace House Corner Unit
Taman Setapak Indah Terrace House Corner Unit for SALE~~
** Pls call Eling Loo OI 2***** for viewing**
Setapak indah Corner
Upper unit
Land size 1948sf
3 rooms 2 bathrooms
Non Bumi
Pls Call Eling Loo OI 2***** for further info, thanks and have a nice day
** Pls call Eling Loo OI 2***** for viewing**
Setapak indah Corner
Upper unit
Land size 1948sf
3 rooms 2 bathrooms
Non Bumi
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Setapak Indah, Setapak dijual pada harga RM 600,000.
Tidak.
Taman Setapak Indah, Setapak, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,516 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Setapak Indah
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi